czwartek, 14 sierpnia 2014

Co w trawie piszczy, czyli porcja informacji o zapowiedziach i nowościach wydawniczych.

Dziś trochę informacji o nowościach i zapowiedziach wydawniczych na wrzesień. A już niebawem kolejna recenzja. Mało ich, bo tylko cztery, lecz jak na razie tymi jestem najbardziej zainteresowana. Zapowiedzią, której nie ma na zdjęciach, a swoją premierę ma za jakiś czas jest "BLACKOUT" Miry Grant [prem. 27sier.]-  jest warta poświęcenia swojego czasu na jej lekturę. Tych co nie czytali i zastanawiają się czy warto zapraszam tu.


  • Wydawnictwo Media Rodzina - "Dobra Siostra" [ Seria Gorzka Czekolada, Zapowiedź]
Dziewięcioletnia Merell wie, co widziała, siedząc przy basenie. Jej telefon na policję rzuca podejrzenie o dokonanie zbrodni na jej matkę Simone, która zmaga się z poważną depresją poporodową. Jest to niezwykle szczera i pouszająca powieść o trzech pokoleniach kobiet próbujących zapanować nad przeszłością, w której ukrywają się przemoc, tajemnice i kłamstwa.


  • Wydawnictwo Dolnośląskie - "Labirynt Śniących Książek" [ premiera 15 września]

  • Grupa Wydawnicza Foksal - " 15 dni bez głowy" [ Nowość]


Wzruszająca książka, która zaskakuje na każdej stronie!

Oto Laurence, który ma piętnaście lat i metr osiemdziesiąt wzrostu. Lada chwila przebierze się za swoją mamę i będzie udawał w radiu kogoś, kto nie żyje.
A oto Jay, jego sześcioletni brat. Wygląda jak aniołek, ale myśli, że jest psem. Pogryzie każdego, kto stanie mu na drodze.
Jak daleko można się posunąć, żeby uratować swoją rodzinę? Dziś jest wtorek, a następne piętnaście dni na zawsze zmieni życie chłopców…

Wspaniały debiut. To burzliwa historia o trudnym dojrzewaniu, przejmująca i autentyczna. Już nie mogę się doczekać następnej książki tego autora.
Keith Gray, autor Ostrich Boys

  • Wydawnictwo Media Rodzina - "Hawajskie Alibi" [ Nowość]


Kolejna powieść autorki Wyjątkowego depozytu, znanej już polskim czytelniczkom mistrzyni zawikłanej intrygi i inteligentnego dowcipu.
Kiedy nowy chłopak Jane zaprasza ją na tydzień do luksusowego hotelu na Hawajach, dziewczyna jest w siódmym niebie. Strasznie się denerwuje, czy zdąży na samolot, czy nie zgubi bagażu – ale w życiu nie podejrzewa, że może zgubić chłopaka. 
Wakacje zapowiadają się rajsko - ale raj przyciąga kłopoty. Jimmy idzie nurkować i nie wraca. Policja podejrzewa, że utonął, a dla Jane oznacza to kłopoty – i to zupełnie inne, niż sobie można wyobrazić.

A Wy którą z powieści chcielibyście przeczytać?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...