Przejdź do głównej zawartości

Kontakt i współpraca

Jeżeli, któreś wydawnictwo, portal literacki lub pisarz chciałaby ze mną współpracować proszę o kontakt na podany poniżej adres e-mail :

e-mail :basia3147@gmail.com


Nasze Zasady:

1.Recenzujemy pozycję, które nas zainteresują i te, które sami wybierzemy, nic ponad to chyba, że dostaniemy dodatkową książkę ( nie zamawianą) wtedy zrecenzujemy ją, jak będziemy mieli czas ( po zrecenzowaniu innych pozycji)
2.Przesyłam linki do recenzji, odpowiadam na wiadomości ( zawsze jak najszybciej)
3. Czas przeczytania i napisania recenzji to min. 3 tygodnie max. miesiąc
(w  szczególnych przypadkach takich jak np. pobyt w szpitalu informuje wysyłając mail 1 dzień przed  zaistniałą sytuacją) 
4. W każdej recenzji piszemy to co myślimy, odczuwamy po jej  przeczytaniu - po prostu od serca.
5. Swoje recenzje zamieszczamy na blogu/FP bloga oraz stronie wydawcy lub innej w razie potrzeby.

Oferuję również:


  • Pisanie ofert reklamowych i innych tekstów promocyjnych
  • Opisy produktów i usług
  • Zamieszczanie reklam sponsorowanych
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

"Bankrut" - Nasza Księgarnia

Wydawnictwo Nasza Księgarnia zabrało się za spolszczenie gry Wheedle i dzięki temu z
Wrocławia do Warszawy przywiozłam karciankę Bankrut. Recenzję napisałam dopiero teraz,
ponieważ od razu wciągnęła mnie ta gra, a potem czas zabrała mi szkoła.

Pakiet trzech recenzji książek tematycznych - [„Wielka księga ogrodnika i działkowca” - Wolfgang Kawollek, „Encyklopedii małego ogrodu” - Andrew Wilson, „Ogród marzeń” - Agnes Pahler]

Oto przed Wami tekst, który jest recenzją aż trzech książek. Pozwoliłam sobie to połączyć, gdyż są to poradniki dotyczące podobnych zagadnień.
Wolfgang Kawollek jest technikiem ogrodnikiem. Wcześniej prowadził centrum ogrodnicze. Obecnie jest kierownikiem technicznym kompleksu edukacyjnego i hodowlanego dla studentów botaniki Uniwersytetu Kassel. Bierze czynny udział i świadczy wszechstronną pomoc w przygotowaniu oraz dalszym kształceniu ogrodników, jako wykładowca, referent, trener oraz specjalista i ekspert. Jest autorem licznych publikacji z zakresu ogrodnictwa i hodowli oraz uprawy roślin. W 1991 roku za wkład w literaturę przedmiotu otrzymał nagrodę niemieckiego towarzystwa Ogrodniczego, Deutsche Gartenbau-Gesellschaft.