Przejdź do głównej zawartości

książkowo w listopadzie

Listopad mimo, iż chłodny pracowity i obfitujący w ogrom nauki i z powodu chłodu zniechęcający do działania, minął mi dość niepostrzeżenie. Jednak nie obyło się bez umilania sobie tego pracowitego miesiąca lekturą. Dziś już 1 grudnia za kilka dni moje imieniny a w styczniu urodziny.

W listopadzie udało mi się przeczytać:

  1. "Przyjaciele po grób" - N. Neuhaus
  2. "Głębokie rany" - N. Neuhaus
  3. "Przebudzenie doktora Sorena"
  4. "Przegląd Końca Świata. Deadline"
  5. "Kosogłos"
  6. "Elena. wygrać z losem"
  7. "W pierścieniu ognia"

Liczba przeczytanych książek: 7
Najciekawsze książki listopada: ( "Kosogłos", W pierścieniu ognia", "Elena. wygrać z losem", "Przegląd końca Świata. Deadline") 
Największe zaskoczenie: "Przegląd Końca Świata...", " Przebudzenie doktora Sorena"
Najgorsze książki: Brak na szczęście wszystkie są ciekawe ;)

Recenzje reszty książek przeczytanych w listopadzie w przygotowaniu.

A jak Wam minął czytelniczy listopad??

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

"Bankrut" - Nasza Księgarnia

Wydawnictwo Nasza Księgarnia zabrało się za spolszczenie gry Wheedle i dzięki temu z
Wrocławia do Warszawy przywiozłam karciankę Bankrut. Recenzję napisałam dopiero teraz,
ponieważ od razu wciągnęła mnie ta gra, a potem czas zabrała mi szkoła.

Pakiet trzech recenzji książek tematycznych - [„Wielka księga ogrodnika i działkowca” - Wolfgang Kawollek, „Encyklopedii małego ogrodu” - Andrew Wilson, „Ogród marzeń” - Agnes Pahler]

Oto przed Wami tekst, który jest recenzją aż trzech książek. Pozwoliłam sobie to połączyć, gdyż są to poradniki dotyczące podobnych zagadnień.
Wolfgang Kawollek jest technikiem ogrodnikiem. Wcześniej prowadził centrum ogrodnicze. Obecnie jest kierownikiem technicznym kompleksu edukacyjnego i hodowlanego dla studentów botaniki Uniwersytetu Kassel. Bierze czynny udział i świadczy wszechstronną pomoc w przygotowaniu oraz dalszym kształceniu ogrodników, jako wykładowca, referent, trener oraz specjalista i ekspert. Jest autorem licznych publikacji z zakresu ogrodnictwa i hodowli oraz uprawy roślin. W 1991 roku za wkład w literaturę przedmiotu otrzymał nagrodę niemieckiego towarzystwa Ogrodniczego, Deutsche Gartenbau-Gesellschaft.