czwartek, 16 marca 2017

„Wielki Mur” - Kolejna produkcja naładowana efektami oraz dająca upust fantazji reżysera..

Swego czasu oglądaliśmy wraz z bratem w kinie Helios Aleja Bielany film „Wielki Mur”, który swoją premierę miał 13 stycznia tego roku. Jego reżyserem jest Zhang Yimou, znany z wielkich produkcji („Hero”, „Dom latających sztyletów”, „Cesarzowa”).  Do głównych ról zostali wybrani znani aktorzy: Matt Damon („W pogoni za Amy”, „Buntownik z wyboru”, „Szeregowiec Ryan”, „Dogma”, „Jay i Cichy Bob kontratakują”, „Władcy umysłów”, „Teoria wszystkiego”) oraz Willem Dafoe („Angielski pacjent”, „Speed 2”, „Zakochany Paryż”, „Wakacje Jasia Fasoli”, „Liga Sprawiedliwości”) i Tian Jing („Kong: Wyspa Czaszki”).

plakat do filmu Wielki Mur (2016)

„Wielki Mur” to film, który nawiązuje do legendy związanej z Tao Tie, legendarnymi potworami zagrażającymi ludzkości. Teraz kilka słów o samej fabule. Dwóch europejskich żołnierzy przyjeżdża do Chin, aby wykraść tajemnice czarnego prochu i się na nim wzbogacić. Jednak trafiają w samo jądro konfliktu z bestiami, które są o wiele bardziej groźne od znanych ludzkości stworzeń. Dalszy ciąg tej historii możecie z łatwością dopowiedzieć sobie sami... nawet to, że jednego z przybyłych najemników czeka przemiana charakteru.

Aby sprawdzić, co konkretnie się w nim zmieni, obejrzyjcie film, w którym jest dużo akcji, dawka historii, sporo przemocy oraz wiele elementów fikcji i efektów. Polecam film „Wielki Mur”. Z pewnością pozwala oderwać się od rzeczywistości i puścić wodze fantazji. Możecie śmiało dać się porwać tej wspaniałej przygodzie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...