Przejdź do głównej zawartości

"Anatomia kłamstwa"

 „Anatomia Kłamstwa” to przydatna pozycja, która znalazła się na mojej półce. Kłamanie jest wszechobecne i ma wiele odmian, czego nie muszę chyba nikomu wyjaśniać. Jak jednak odróżnić kłamstwo od prawdy? Taka wiedza jest pożądana przez większość z nas.Ludzie nie dlatego wierzą w kłamstwa, że muszą, ale dlatego, że chcą w nie wierzyć”


Książka ta jest opracowana przez byłych agentów CIA, najlepszych specjalistów od wykrywania i demaskowania kłamstw, nieczystych zagrań.
Oszustwa i kłamstwa otaczają nas dookoła, kłamią nasi znajomi, przyjaciele i rodzina.
"Anatomia kłamstwa" to praktyczna książka, która pokazuje sposoby na rozpoznanie kłamstw w czasie komunikacji.
Autorzy dostarczają nam do tego potrzebną wiedzę i odpowiednie narzędzia.
Dodatkowo na końcu mamy zestaw proponowanych pytań, słowniczek oraz przykładową analizę, w której wykorzystano opisaną wcześniej metodę.
"Kłamstwo nie jest zaprzeczeniem prawdy. Ono doskonale się w nią przebiera."

Książka poszerza naszą wiedzę, zaskakuje i dostarcza cennych wskazówek. Czytelnicy będą bardziej odporni na oszustwa, co się przyda w życiu codziennym. Szczególnie w kontaktach handlowych lub w związku. Polecam „Anatomię kłamstwa” wszystkim bez wyjątku. Recenzja dla: 

Sine Qua Non

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Chłopcy 3. Zguba" Jakub Ćwiek

Nadszedł teraz czas na wcześniej zapowiadaną przeze mnie książkę zatytułowaną “Chłopcy 3. Zguba”. Jest to trzeci tom przygód Dzwoneczka i Chłopców. Różni się on od poprzednich części, co nie było dla mnie zaskoczeniem. To się kiedyś Chłopcom musiało przydarzyć.

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

KONKURS Z OKAZJI 1 URODZIN BLOGA!!

Witajcie Kochani,
Dziś startuje (spóźniony) konkurs z okazji 1 urodzin bloga. Na początku chciałabym podziękować każdemu, kto czyta, komentuje to co piszę. :) A teraz czas powiedzieć więcej o konkursie, którego współorganizatorem jest Wydawnictwo Media Rodzina.

Zasady konkursu:


Organizatorką konkursu jestem ja - właścicielka bloga Pasjonaci o książkach i Wydawnictwo Media Rodzina. Konkurs trwa od 7.07.2014 r do 28.07.2014 r( do godz. 23:59). Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od zakończenia. Uczestnik musi posiadać adres zamieszkania na terenie Polski. Uczestnik musi spełnić następujące warunki:a) W komentarzu wyrazić chęć wzięcia udziału ( Zgłaszam się itp.) Zgłoszenie się jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przekazanie Wydawnictwu danych adresowych.  b) Podać w komentarzu swojego maila.  c)Odpowiedzi na pytania konkursowe wysłać na maila: basia3147@gmail.com
d)Polubić fp Pasjonaci o książkach i fp  Wydawnictwa. 5. Nagrodami są( po jednym egzemplarzu):"Gdzie jesteś, Bernadette&…