Przejdź do głównej zawartości

„Żar Nocy” Sylvia Day

Żar nocy
„Żar Nocy” to kontynuacja serii Strażnicy Snów,w której sny mieszają się z jawą, a bohaterowie przeżywają wielkie namiętności oraz walczą o swoje światy, odkrywają również najsilniejsze z uczuć – miłość.

Stacey to główna bohaterka, która ciężko pracuje, jest samotną matką i niezwykle ciepłą kobietą.
Connor to pełen zapału prawdziwy wojownik i oddany przyjaciel. Gdy ich losy się przeplatają, budzą w sobie ogromną namiętność, uczą się miłości, oddania i zaufania. Wraz z przyjaciółmi zmuszeni będą odbyć nie jedną walkę i pokonać wiele Koszmarów oraz stawić czoła lękom.
Nie spodziewają się, jak wiele będzie ich to wszystko kosztować.

„Żar Nocy” jest bardziej rozbudowany i ciekawszy od książki „Rozkosze Nocy” (poprzedniej powieści z tej serii) – zawiera więcej wątków mitologicznych, fantastycznych i historycznych. Uwielbiam tego typu książki, gdyż zaostrzają mój apetyt na kolejne tytuły w tym klimacie. Oczywiście romans i erotyka też występują, lecz nie jest ich tak wiele jak w poprzednim tomie. W książce znajdują się też bezpruderyjne sceny seksu. Historia jest dość mocno przewidywalna. Oto samotna matka spotyka faceta idealnego pod każdym względem. Wiadomo, że każda kobieta o takim marzy. Ta książka utwierdza czytelnika w ogólnie przyjętych stereotypach, że kobieta szuka oparcia w mężczyźnie i chce, żeby był on tym wyśnionym jedynym.

„Żar Nocy” zasługuje na pozytywną ocenę. Czas poświęcony na lekturę tej powieści mija błyskawicznie. Napisana jest miło i przyjemnie. Powieść Sylvi Day to książka czysto rozrywkowa z mitologią oraz innymi światami w tle. Bohaterowie z pierwszej części nie zniknęli, ich dalsze losy również są opisane w tej książce. Powieść polecam fanom autorki i tego typu tematyki.

Za książkę dziękuję Wydawnictwu Muza S.A

Start 

Wyświetlanie logo.MUZA.jpg

Tytuł:”Żar Nocy”
Autor: Sylvia Day
Wydawnictwo: Muza S.A
Ilość stron: 320

Ocena: 9,5/10


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Chłopcy 3. Zguba" Jakub Ćwiek

Nadszedł teraz czas na wcześniej zapowiadaną przeze mnie książkę zatytułowaną “Chłopcy 3. Zguba”. Jest to trzeci tom przygód Dzwoneczka i Chłopców. Różni się on od poprzednich części, co nie było dla mnie zaskoczeniem. To się kiedyś Chłopcom musiało przydarzyć.

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

KONKURS Z OKAZJI 1 URODZIN BLOGA!!

Witajcie Kochani,
Dziś startuje (spóźniony) konkurs z okazji 1 urodzin bloga. Na początku chciałabym podziękować każdemu, kto czyta, komentuje to co piszę. :) A teraz czas powiedzieć więcej o konkursie, którego współorganizatorem jest Wydawnictwo Media Rodzina.

Zasady konkursu:


Organizatorką konkursu jestem ja - właścicielka bloga Pasjonaci o książkach i Wydawnictwo Media Rodzina. Konkurs trwa od 7.07.2014 r do 28.07.2014 r( do godz. 23:59). Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od zakończenia. Uczestnik musi posiadać adres zamieszkania na terenie Polski. Uczestnik musi spełnić następujące warunki:a) W komentarzu wyrazić chęć wzięcia udziału ( Zgłaszam się itp.) Zgłoszenie się jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przekazanie Wydawnictwu danych adresowych.  b) Podać w komentarzu swojego maila.  c)Odpowiedzi na pytania konkursowe wysłać na maila: basia3147@gmail.com
d)Polubić fp Pasjonaci o książkach i fp  Wydawnictwa. 5. Nagrodami są( po jednym egzemplarzu):"Gdzie jesteś, Bernadette&…