wtorek, 4 lutego 2014

Wieści niesione na wietrze, czyli zapowiedzi Wydawnictwa Fabryka Słów.

Kochani, 

wielu z Was zapewne czytało, lubi i oczekuje kolejnego tomu intrygującej oraz okraszonej ogromną ilością humoru  heksalogi o wiedźmie, policjantce, która prowadzi niezwykłe życie. Ja sama czytałam wszystkie dotychczasowo wydane tomy przygód tej nieprzewidywalnej wiedźmy. Mimo tego, że czytam powieści wielu zagraniczny pisarzy miło jest zapoznać się z serią polskiej pisarki Anety Jadowskiej i dojść do wniosku, że mimo tego co mówią niektórzy ludzie są w Polsce autorzy jak autorka serii o Dorze Wilk i Jakub Ćwiek, którzy moim zdaniem dorównują pisarskim potencjałem zagranicznym twórcą powieści.
Tak więc mam dla was pewną wiadomość o kolejnym tomie przygód rudej wiedźmy. Otóż 14 marca tego roku ukaże się w sprzedaży 4 tom "Wszystko zostaje w rodzinie", którego jestem bardzo ciekawa i gdy tylko nadejdzie dzień jego premiery pospieszę do księgarni po egzemplarz na moją półeczkę perełek. A tak oto wygląda okładka tej książki. Mi się bardzo podoba. A wam?


A teraz czas na część drugą tego postu. Mianowicie już wkrótce pojawi się ekranizacja książki Jacka Piekary "Ja, inkwizytor" Powieści niestety nie czytałam, lecz może kiedyś w chwili wolnej po nią sięgnę, natomiast czytelników, którzy są po lekturze powieści zachęcam do obejrzenia ekranizacji choćby dla tego aby sprawdzić jak reżyser podołał zadaniu odzwierciedlenia wydarzeń powieści. A oto jedno z zdjęć z planu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...