Przejdź do głównej zawartości

Zapowiedź planowanych recenzji ( stosik) konkursu i coś w klimacie świąt

Hej,

Wiem nie było mnie ostatnio, ale nie martwcie się nie obijam się po prostu szkoła - to nie to samo co gimnazjum, obowiązki i nadganianie po szpitalu. Spróbuje częściej wrzucać wpisy na bloga Jednak wkrótce recenzje:

"Przyjaciele po Grób"


"Elena.Wygrać z losem"


"W pierścieniu ognia"


"Przegląd Końca Świata. Deadline"


"Przebudzenie doktora Sorena"


A w planach kolejny konkursik. Chcecie? Ktoś czytał? Chce przeczytać ? Podzielcie się opinią.

A teraz czas na klimat świąteczny otóż moja mama sprzedaje ręcznie zdobione bombki, choinki, skarpetki, bałwanki, aniołki oraz szyszki dostępne do obejrzenia w kwiaciarni przy ul. Łęczyckiej 18 we Wrocławiu.
 Miłego wieczoru. :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Chłopcy 3. Zguba" Jakub Ćwiek

Nadszedł teraz czas na wcześniej zapowiadaną przeze mnie książkę zatytułowaną “Chłopcy 3. Zguba”. Jest to trzeci tom przygód Dzwoneczka i Chłopców. Różni się on od poprzednich części, co nie było dla mnie zaskoczeniem. To się kiedyś Chłopcom musiało przydarzyć.

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

KONKURS Z OKAZJI 1 URODZIN BLOGA!!

Witajcie Kochani,
Dziś startuje (spóźniony) konkurs z okazji 1 urodzin bloga. Na początku chciałabym podziękować każdemu, kto czyta, komentuje to co piszę. :) A teraz czas powiedzieć więcej o konkursie, którego współorganizatorem jest Wydawnictwo Media Rodzina.

Zasady konkursu:


Organizatorką konkursu jestem ja - właścicielka bloga Pasjonaci o książkach i Wydawnictwo Media Rodzina. Konkurs trwa od 7.07.2014 r do 28.07.2014 r( do godz. 23:59). Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od zakończenia. Uczestnik musi posiadać adres zamieszkania na terenie Polski. Uczestnik musi spełnić następujące warunki:a) W komentarzu wyrazić chęć wzięcia udziału ( Zgłaszam się itp.) Zgłoszenie się jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przekazanie Wydawnictwu danych adresowych.  b) Podać w komentarzu swojego maila.  c)Odpowiedzi na pytania konkursowe wysłać na maila: basia3147@gmail.com
d)Polubić fp Pasjonaci o książkach i fp  Wydawnictwa. 5. Nagrodami są( po jednym egzemplarzu):"Gdzie jesteś, Bernadette&…