Przejdź do głównej zawartości

Zmiana nazwy bloga i newsy

Hej,

Pisząc ten post chcę Was poinformować o kosmetycznej zmianie na blogu ze względu na jesień, jak i o zmianie nazwy bloga na nową...powodem tej zmiany jest dążenie do wielkich postępów w rozwijaniu się bloga (choć jest bardzo młody) i  również mojego nabywania doświadczenia, ale wszystko krok po kroku  :)bez pośpiechu i z dużą dokładnością w pracy nad pisaniem bloga, a inne postępy są jeszcze tajemniczą niespodzianką...czekam  niecierpliwie na rozwój sytuacji.

Po drugie chcę przypomnieć , że jutro o godzinie 00:00 mija czas na zgłoszenie udziału w konkursie o książkę Lian Hear - W blasku księżyca, zachęcam do skorzystania z ostatniej szansy na zdobycie jej.

Po trzecie książka Anety Jadowskiej "Zwycięzca bierze wszystko" jest wciąż do kupienia. Naprawdę warto ją kupić, ponieważ jest w stanie idealnym.

Jak Wam się podoba nazwa i wygląd bloga??Co byście zmienili/dodali??

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

"Bankrut" - Nasza Księgarnia

Wydawnictwo Nasza Księgarnia zabrało się za spolszczenie gry Wheedle i dzięki temu z
Wrocławia do Warszawy przywiozłam karciankę Bankrut. Recenzję napisałam dopiero teraz,
ponieważ od razu wciągnęła mnie ta gra, a potem czas zabrała mi szkoła.

Pakiet trzech recenzji książek tematycznych - [„Wielka księga ogrodnika i działkowca” - Wolfgang Kawollek, „Encyklopedii małego ogrodu” - Andrew Wilson, „Ogród marzeń” - Agnes Pahler]

Oto przed Wami tekst, który jest recenzją aż trzech książek. Pozwoliłam sobie to połączyć, gdyż są to poradniki dotyczące podobnych zagadnień.
Wolfgang Kawollek jest technikiem ogrodnikiem. Wcześniej prowadził centrum ogrodnicze. Obecnie jest kierownikiem technicznym kompleksu edukacyjnego i hodowlanego dla studentów botaniki Uniwersytetu Kassel. Bierze czynny udział i świadczy wszechstronną pomoc w przygotowaniu oraz dalszym kształceniu ogrodników, jako wykładowca, referent, trener oraz specjalista i ekspert. Jest autorem licznych publikacji z zakresu ogrodnictwa i hodowli oraz uprawy roślin. W 1991 roku za wkład w literaturę przedmiotu otrzymał nagrodę niemieckiego towarzystwa Ogrodniczego, Deutsche Gartenbau-Gesellschaft.