Przejdź do głównej zawartości

Wierszobranie- czyli wiersza losowanie ;p

Hej  w ten pogodny dzień, mam dla Was kolejną edycje rozdania wiersza :D, który napiszę sama. Dziś będzie więcej osób, które wytypuje do tego losowania tak z okazji końca wakacji (niestety ).Później będę organizować takie rozdania co 2 tygodnie.

Osoby, które typuje to :

  1. Katarzyna Sieczko
  2. Monika Gagat
  3. Marta Deląg
  4. Dorota Danyluk
  5. Leszek Nguyen Chi
  6. Maggi Hunko
  7. Oliwia Odorowska
Na zgłoszenia chęci dostania wiersza w komentarzu czekam od dziś.
Wiersz napiszę w miarę szybko.;)
Dla 1 wylosowanej osoby. ;)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

"Bankrut" - Nasza Księgarnia

Wydawnictwo Nasza Księgarnia zabrało się za spolszczenie gry Wheedle i dzięki temu z
Wrocławia do Warszawy przywiozłam karciankę Bankrut. Recenzję napisałam dopiero teraz,
ponieważ od razu wciągnęła mnie ta gra, a potem czas zabrała mi szkoła.

Pakiet trzech recenzji książek tematycznych - [„Wielka księga ogrodnika i działkowca” - Wolfgang Kawollek, „Encyklopedii małego ogrodu” - Andrew Wilson, „Ogród marzeń” - Agnes Pahler]

Oto przed Wami tekst, który jest recenzją aż trzech książek. Pozwoliłam sobie to połączyć, gdyż są to poradniki dotyczące podobnych zagadnień.
Wolfgang Kawollek jest technikiem ogrodnikiem. Wcześniej prowadził centrum ogrodnicze. Obecnie jest kierownikiem technicznym kompleksu edukacyjnego i hodowlanego dla studentów botaniki Uniwersytetu Kassel. Bierze czynny udział i świadczy wszechstronną pomoc w przygotowaniu oraz dalszym kształceniu ogrodników, jako wykładowca, referent, trener oraz specjalista i ekspert. Jest autorem licznych publikacji z zakresu ogrodnictwa i hodowli oraz uprawy roślin. W 1991 roku za wkład w literaturę przedmiotu otrzymał nagrodę niemieckiego towarzystwa Ogrodniczego, Deutsche Gartenbau-Gesellschaft.