Przejdź do głównej zawartości

Uwaga! : Piszcie opinie o blogu: Na zimowy i letni wieczorek :*

Kochani!
Właśnie przed chwilą dowiedziałam się, że mój blog też bierze udział w konkursie ebuka! Niespodzianka ogromna, dziękuję ślicznie ktosiowi, że i o mnie pomyślał 
Właśnie piszę notkę na bloga, którą dodam jutro rano, lecz już teraz- jeśli życie Ci miłe- pisz maila!
Adres: ebuka@duzeka.pl
Temat: Na zimowy i letni wieczorek
Treść: Ten blog jest wspaniały i bardzo go lubię bo: blablabla 

Z góry dziękuję również za udostępnienie tej informacji.No i dziękuję za wszystkie maile itd.- mam nadzieję, że nie będzie okrągłego zera! 
[autorka tekstu zamieszczonego w  poście : Szalona książkoholiczka ]

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

"Bankrut" - Nasza Księgarnia

Wydawnictwo Nasza Księgarnia zabrało się za spolszczenie gry Wheedle i dzięki temu z
Wrocławia do Warszawy przywiozłam karciankę Bankrut. Recenzję napisałam dopiero teraz,
ponieważ od razu wciągnęła mnie ta gra, a potem czas zabrała mi szkoła.

Pakiet trzech recenzji książek tematycznych - [„Wielka księga ogrodnika i działkowca” - Wolfgang Kawollek, „Encyklopedii małego ogrodu” - Andrew Wilson, „Ogród marzeń” - Agnes Pahler]

Oto przed Wami tekst, który jest recenzją aż trzech książek. Pozwoliłam sobie to połączyć, gdyż są to poradniki dotyczące podobnych zagadnień.
Wolfgang Kawollek jest technikiem ogrodnikiem. Wcześniej prowadził centrum ogrodnicze. Obecnie jest kierownikiem technicznym kompleksu edukacyjnego i hodowlanego dla studentów botaniki Uniwersytetu Kassel. Bierze czynny udział i świadczy wszechstronną pomoc w przygotowaniu oraz dalszym kształceniu ogrodników, jako wykładowca, referent, trener oraz specjalista i ekspert. Jest autorem licznych publikacji z zakresu ogrodnictwa i hodowli oraz uprawy roślin. W 1991 roku za wkład w literaturę przedmiotu otrzymał nagrodę niemieckiego towarzystwa Ogrodniczego, Deutsche Gartenbau-Gesellschaft.