Przejdź do głównej zawartości

Konkurs!

Witam z okazji końca wakacji ( prawie) i rekordowej liczby wyświetleń mojego bloga ogłaszam  pierwszy konkursik w, którym do wygrania będzie książka pt. W blasku księżyca Lian Hearn książkę dostałam w prezencie i w takim stanie jak ją dostałam chcę ją oddać komuś z Was ;). Dziękuje za tak liczne odwiedzanie bloga i liczę na Was w przyszłości :)

Zasady  konkursu :
1. Organizatorką jestem ja- Zaczytana w Książkach- autorka bloga: Zatracona w pasji......
2. Konkurs trwa od dzisiaj ( tj.22.08) do 28.09 2013
3. Nagrodą w konkursie jest książka Lian Hear- W blasku księżyca- książka ma ślad używania przez autora prezentu.
4. Aby Twoje zgłoszenie było brane pod uwagę należy  w komentarzu podać swój email  i odpowiedzieć na pytanie : Co lubicie robić i czy zwiążecie/wiążecie z tym prace?
5. Proszę o wstawienie na swojego bloga/stronę podlinkowanej informacji o konkursie w widocznym miejscu, w komentarzu wpisać również link do miejsca w, którym informacja się znajduje.
6. Wyniki zostaną ogłoszone dzień po zakończeniu konkursu tj. 29.09 2013
7. Po skontaktowaniu się ze zwycięzcą czekam 3 dni robocze na odpowiedź z danymi do wysyłki.
8.  Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski- listem poleconym. Liczę na Wasz udział.  Powodzenia ;)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Chłopcy 3. Zguba" Jakub Ćwiek

Nadszedł teraz czas na wcześniej zapowiadaną przeze mnie książkę zatytułowaną “Chłopcy 3. Zguba”. Jest to trzeci tom przygód Dzwoneczka i Chłopców. Różni się on od poprzednich części, co nie było dla mnie zaskoczeniem. To się kiedyś Chłopcom musiało przydarzyć.

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

KONKURS Z OKAZJI 1 URODZIN BLOGA!!

Witajcie Kochani,
Dziś startuje (spóźniony) konkurs z okazji 1 urodzin bloga. Na początku chciałabym podziękować każdemu, kto czyta, komentuje to co piszę. :) A teraz czas powiedzieć więcej o konkursie, którego współorganizatorem jest Wydawnictwo Media Rodzina.

Zasady konkursu:


Organizatorką konkursu jestem ja - właścicielka bloga Pasjonaci o książkach i Wydawnictwo Media Rodzina. Konkurs trwa od 7.07.2014 r do 28.07.2014 r( do godz. 23:59). Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od zakończenia. Uczestnik musi posiadać adres zamieszkania na terenie Polski. Uczestnik musi spełnić następujące warunki:a) W komentarzu wyrazić chęć wzięcia udziału ( Zgłaszam się itp.) Zgłoszenie się jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przekazanie Wydawnictwu danych adresowych.  b) Podać w komentarzu swojego maila.  c)Odpowiedzi na pytania konkursowe wysłać na maila: basia3147@gmail.com
d)Polubić fp Pasjonaci o książkach i fp  Wydawnictwa. 5. Nagrodami są( po jednym egzemplarzu):"Gdzie jesteś, Bernadette&…