Przejdź do głównej zawartości

"Nielubiana" - Nele Neuhaus

Seria „Gorzka Czekolada” rozrasta się w takim tempie, że muszę bardzo często zwalniać miejsce na półce kosztem innych książek. Ostatnio dzieje się tak za sprawą kryminałów Nele Neuhaus. Teraz napiszę trochę o jej powieści „Nielubiana”.
Znaleziony obraz

W letni niedzielny poranek policja znajduje ciało prokuratora. Sprawą zajmuję się Oliver von Bodenstein oraz jego nowa koleżanka z wydziału Pia Kirchoff.
Po upływie godziny od rozpoczęcia badania sprawy, funkcjonariusze policji zostają wezwani na miejsce znalezienia kolejnych zwłok, tym razem kobiety.
Udają się w kierunku wieży Atzelberg w Kelkheim, aby zbadać ciało młodej dziewczyny.
Oliver von Bodenstein wraz z Pią Kirchoff nie wiążą tych spraw do momentu, gdy na jaw wychodzą niepokojące fakty.
Tok śledztwa doprowadza policję do luksusowej stadniny koni na obrzeżach Kelkheim.

Czy najbliższe osoby z otoczenia obojga denatów wyjdą z tego bez szwanku?

Ta książka to pierwszy, dotąd niepublikowany w Polsce, tom z cyklu "Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff ". Opinię o świetnym kunszcie autorki potwierdzam i pozostawiam niezmienną, czekam na kolejne powieści. Polecam serdecznie.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Chłopcy 3. Zguba" Jakub Ćwiek

Nadszedł teraz czas na wcześniej zapowiadaną przeze mnie książkę zatytułowaną “Chłopcy 3. Zguba”. Jest to trzeci tom przygód Dzwoneczka i Chłopców. Różni się on od poprzednich części, co nie było dla mnie zaskoczeniem. To się kiedyś Chłopcom musiało przydarzyć.

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

KONKURS Z OKAZJI 1 URODZIN BLOGA!!

Witajcie Kochani,
Dziś startuje (spóźniony) konkurs z okazji 1 urodzin bloga. Na początku chciałabym podziękować każdemu, kto czyta, komentuje to co piszę. :) A teraz czas powiedzieć więcej o konkursie, którego współorganizatorem jest Wydawnictwo Media Rodzina.

Zasady konkursu:


Organizatorką konkursu jestem ja - właścicielka bloga Pasjonaci o książkach i Wydawnictwo Media Rodzina. Konkurs trwa od 7.07.2014 r do 28.07.2014 r( do godz. 23:59). Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od zakończenia. Uczestnik musi posiadać adres zamieszkania na terenie Polski. Uczestnik musi spełnić następujące warunki:a) W komentarzu wyrazić chęć wzięcia udziału ( Zgłaszam się itp.) Zgłoszenie się jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przekazanie Wydawnictwu danych adresowych.  b) Podać w komentarzu swojego maila.  c)Odpowiedzi na pytania konkursowe wysłać na maila: basia3147@gmail.com
d)Polubić fp Pasjonaci o książkach i fp  Wydawnictwa. 5. Nagrodami są( po jednym egzemplarzu):"Gdzie jesteś, Bernadette&…