Przejdź do głównej zawartości

"Chłopcy 4. Największa z przygód" - Jakub Ćwiek

"Chłopcy. Tom 4. Największa z przygód" to już ostatnia część świetnej serii Jakuba Ćwieka. Przeczytałam ją już jakiś czas temu, ale dopiero teraz mogłam się zająć recenzją.W tym tomie Dzwoneczek chce za wszelką cenę odnaleźć i odzyskać swoich Chłopców wbrew podstępnym planom Cienia. Kędzior i Milczek żyją w swoich zaaranżowanych realiach społecznych. Reszta chłopców uczestniczy w zabawie, którą jest wieczne dorastanie. Pan Propper jest na okładce książki, a to oznacza, że  prawdopodobnie nareszcie pokaże swoje możliwości. 

Książkę czyta się szybko i przyjemnie, tak jak w przypadku poprzednich powieści autora. Czwarty tom skłania do refleksji oraz jest doskonałym zamknięciem serii. Nie ma potrzeby za długo się rozpisywać, trzeba po prostu powieść przeczytać.
Recenzja dla:


Sine Qua Non

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Chłopcy 3. Zguba" Jakub Ćwiek

Nadszedł teraz czas na wcześniej zapowiadaną przeze mnie książkę zatytułowaną “Chłopcy 3. Zguba”. Jest to trzeci tom przygód Dzwoneczka i Chłopców. Różni się on od poprzednich części, co nie było dla mnie zaskoczeniem. To się kiedyś Chłopcom musiało przydarzyć.

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

KONKURS Z OKAZJI 1 URODZIN BLOGA!!

Witajcie Kochani,
Dziś startuje (spóźniony) konkurs z okazji 1 urodzin bloga. Na początku chciałabym podziękować każdemu, kto czyta, komentuje to co piszę. :) A teraz czas powiedzieć więcej o konkursie, którego współorganizatorem jest Wydawnictwo Media Rodzina.

Zasady konkursu:


Organizatorką konkursu jestem ja - właścicielka bloga Pasjonaci o książkach i Wydawnictwo Media Rodzina. Konkurs trwa od 7.07.2014 r do 28.07.2014 r( do godz. 23:59). Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od zakończenia. Uczestnik musi posiadać adres zamieszkania na terenie Polski. Uczestnik musi spełnić następujące warunki:a) W komentarzu wyrazić chęć wzięcia udziału ( Zgłaszam się itp.) Zgłoszenie się jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przekazanie Wydawnictwu danych adresowych.  b) Podać w komentarzu swojego maila.  c)Odpowiedzi na pytania konkursowe wysłać na maila: basia3147@gmail.com
d)Polubić fp Pasjonaci o książkach i fp  Wydawnictwa. 5. Nagrodami są( po jednym egzemplarzu):"Gdzie jesteś, Bernadette&…