Przejdź do głównej zawartości

WYNIKI KONKURSU URODZINOWEGO!!

Hello!
Dziś mimo wszechobecnego we Wrocławiu upału czas na ogłoszenie wyników. 
Wczoraj o 23.59 zakończył się konkurs z okazji pierwszych urodzin bloga. Mimo wielu czytających post konkursowy wzięła w nim udział tylko trójka z nich.. mało, ale  sądzę, że było  to spowodowane trudnością zadań. Tak czy nie?
Wzięły w nim udział :
  1. Magda
  2. Ania
  3. Martyna
Nie przedłużając dziękuję za udział i gratuluję wygranej oraz proszę o kontakt mailowy w sprawie podania adresu do wysyłki. Czekam 3 dni robocze od dziś, jeśli nie dostanę maila z adresem to kolejnego zwycięzcę wyłonię z najczęściej komentujących. 

"If a book is well written 
I always find it too short." 

                                  - Jane Austen
Jeszcze raz gratuluję i życzę milej lektury! :D

A teraz zbaczając trochę od tematu kolejny cytat nie związany z konkursem, ale...

"Powstańcie, póki możecie"
       - "Blackout"

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

"Bankrut" - Nasza Księgarnia

Wydawnictwo Nasza Księgarnia zabrało się za spolszczenie gry Wheedle i dzięki temu z
Wrocławia do Warszawy przywiozłam karciankę Bankrut. Recenzję napisałam dopiero teraz,
ponieważ od razu wciągnęła mnie ta gra, a potem czas zabrała mi szkoła.

Pakiet trzech recenzji książek tematycznych - [„Wielka księga ogrodnika i działkowca” - Wolfgang Kawollek, „Encyklopedii małego ogrodu” - Andrew Wilson, „Ogród marzeń” - Agnes Pahler]

Oto przed Wami tekst, który jest recenzją aż trzech książek. Pozwoliłam sobie to połączyć, gdyż są to poradniki dotyczące podobnych zagadnień.
Wolfgang Kawollek jest technikiem ogrodnikiem. Wcześniej prowadził centrum ogrodnicze. Obecnie jest kierownikiem technicznym kompleksu edukacyjnego i hodowlanego dla studentów botaniki Uniwersytetu Kassel. Bierze czynny udział i świadczy wszechstronną pomoc w przygotowaniu oraz dalszym kształceniu ogrodników, jako wykładowca, referent, trener oraz specjalista i ekspert. Jest autorem licznych publikacji z zakresu ogrodnictwa i hodowli oraz uprawy roślin. W 1991 roku za wkład w literaturę przedmiotu otrzymał nagrodę niemieckiego towarzystwa Ogrodniczego, Deutsche Gartenbau-Gesellschaft.