sobota, 15 lutego 2014

Z serii wieści niesione na wietrze, czyli newsy Fabryki Słów

Przedstawiam kolejną porcje newsów od Fabryki ;)

Andrew Fukuda wiele lat pracował jako prokurator w Nowym Jorku. Jego pierwsza powieść znalazła się w 2010 roku w pierwszej dziesiątce najlepszych debiutów i została uznana przez wydawców za najlepszą powieść dla młodzieży. Po tym sukcesie Fukuda zajął się wyłącznie pisaniem.

Oto okładka znakomicie przyjętego Polowania:

Gene różni się od swoich rówieśników. Nie potrafi biegać szybko jak błyskawica, słońce mu nie szkodzi, nie dręczy go również żądza krwi. Gene jest człowiekiem i zna zasady. Trzeba ukrywać prawdę. To jedyny sposób, żeby zachować życie w świecie nocy, gdzie ludzie stanowią przysmak i poluje się na nich dla krwi.


Nie wolno się pocić. Nie wolno się śmiać. Nie wolno ściągać na siebie uwagi.Andrew Fukuda – Polowanie – premiera 28 marca

oraz część druga posta 

Andrzej Ziemiański stworzył najważniejszą postać kobiecą w rodzimej fantastyce.  Dziś Achaja to absolutnie kultowy cykl powieściowy.

Niezwykły klimat powieści Ziemiańskiego znakomicie oddaje charyzmatyczny głos Joanny Jeżewskiej.

i

Pamiętacie Finley Jayne i jej ekipę? To świetnie, bo właśnie nadchodzi ciąg dalszy:Dziewczyna w mechanicznym kołnierzuMei przebrała się w prostą koszulę i spódnicę, ale wciąż miała na szyi ten dziwny kołnierz. Po dokładniejszym przyjrzeniu, wyglądało na to, że są w nim tryby i zębatki – jakby był maszyną, a nie biżuterią. Może rzeczywiście tak było?

Kady Cross – Dziewczyna w mechanicznym kołnierzu – premiera 14 marca!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...