Przejdź do głównej zawartości

Wyzwanie 2014

Witajcie będzie to pierwsze wyzwanie książkowe zorganizowane na moim blogu (pomysł własny).
Polegać ono będzie na czytaniu jak najwięcej powieści, w których jest wątek miłosny, jakaś zagadka i morderstwo. Po przeczytaniu takiej książki proszę o wysłanie do mnie na e-mail: basia3123@gmail.com linku do recenzji.  Pod koniec każdego miesiąca będę publikować podsumowanie, które będzie informować kto z Was przeczytał takich książek najwięcej. 
Zapisać można się w każdej chwili, lecz przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca. Wysyłając do mnie dane poniżej wymienione.

Rozpocznie się ono po Nowym Roku.


ZagadkaMorderstwoMiłość... a to wszystko w jednej książce?

Wyzwanie:


Zapraszam do udziału! ;)

Aby się zapisać wystarczy tylko podać:

1. Adres swojego bloga
2. Nazwę
3. Swój e-mail
4. Proszę o informowanie znajomych ;)
5. Można wstawić banerek


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

"Bankrut" - Nasza Księgarnia

Wydawnictwo Nasza Księgarnia zabrało się za spolszczenie gry Wheedle i dzięki temu z
Wrocławia do Warszawy przywiozłam karciankę Bankrut. Recenzję napisałam dopiero teraz,
ponieważ od razu wciągnęła mnie ta gra, a potem czas zabrała mi szkoła.

Pakiet trzech recenzji książek tematycznych - [„Wielka księga ogrodnika i działkowca” - Wolfgang Kawollek, „Encyklopedii małego ogrodu” - Andrew Wilson, „Ogród marzeń” - Agnes Pahler]

Oto przed Wami tekst, który jest recenzją aż trzech książek. Pozwoliłam sobie to połączyć, gdyż są to poradniki dotyczące podobnych zagadnień.
Wolfgang Kawollek jest technikiem ogrodnikiem. Wcześniej prowadził centrum ogrodnicze. Obecnie jest kierownikiem technicznym kompleksu edukacyjnego i hodowlanego dla studentów botaniki Uniwersytetu Kassel. Bierze czynny udział i świadczy wszechstronną pomoc w przygotowaniu oraz dalszym kształceniu ogrodników, jako wykładowca, referent, trener oraz specjalista i ekspert. Jest autorem licznych publikacji z zakresu ogrodnictwa i hodowli oraz uprawy roślin. W 1991 roku za wkład w literaturę przedmiotu otrzymał nagrodę niemieckiego towarzystwa Ogrodniczego, Deutsche Gartenbau-Gesellschaft.