wtorek, 10 września 2013

Zapowiedź nowej serii autorek " Piękne Istoty"

Gratka dla fanów Margaret Stohl i Kami Garcii. Autorki postanowiły powrócić do Gatlin i napisać nową serię osadzoną w świecie „Pięknych Istot”.
Seria rozpoczynać się będzie krótkim opowiadaniem , którego tytuł brzmi „Dangerous Dream” jest to seria osadzona w Gatlin – premiera w wersji e-booka już 17 grudnia (USA). W Polsce ukaże się 6 maja przyszłego roku.
dangerousdream

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...