Przejdź do głównej zawartości

Wyniki konkursu książkowego
Hej,

Dziś 29.09.13, więc pora ogłosić wyniki konkursu, ale to trochę później :).
Od kilku dni we Wrocławiu padało, lecz dziś...świeci słońce :D, wreszcie koniec szaro-burego widoku za oknem - przy którym, nic się nie chce a, od nudy ratujemy się wzięciem w lekturze.

A teraz czas na wyniki konkursu o książkę Lian Hear - W blasku księżyca. Zgłosiły się tylko dwie osoby......Czemu Tylko dwie???

Trudno było mi wybrać jedną, ponieważ obie odpowiedzi mi się spodobały jednak, wybrałam tę jedną która mnie bardzo, bardzo mocno urzekła - W trakcie czytania miałam wrażenie, że autorka ma pasję i chcę kontynuować to co robi wbrew przeciwnością jakie może napotkać w życiu....To przekonało mnie do podjęcia decyzji o wybraniu jej odpowiedzi na to pytanie : Co lubicie robić i czy zwiążecie/wiążecie z tym pracę?

Teraz nadeszła chwila, w której przestanę trzymać Was w niepewności i ogłoszę kogo wybrałam kierując się powodami widocznymi wyżej.

Książkę otrzyma : 


Bogusława PawłowskaNa adres do wysyłki czekam 3 dni robocze, proszę o wysłanie go na maila: basia3147@gmail.com


Gratuluję wygranej i życzę abyś trzymała się pasji i realizowała siebie w życiu, wiedziała czego chcesz i dążyła do osiągnięcia celu mimo trudności, które napotkasz na drodze do niego.

A Teraz mała dodatkowa nagroda:


"Nie myśl dziś co będzie jutro, Słońce wzejdzie to pomyślisz." 

"Ciesz się tym co masz dziś, juto się pomartwisz." - Moje złote myśli 

dla Ciebie na osłodę dzisiejszego dnia. ;)Dziękuję za wzięcie udziału w konkursie i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach u mnie. ;)  


 Miłego dnia!!!! :D
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Chłopcy 3. Zguba" Jakub Ćwiek

Nadszedł teraz czas na wcześniej zapowiadaną przeze mnie książkę zatytułowaną “Chłopcy 3. Zguba”. Jest to trzeci tom przygód Dzwoneczka i Chłopców. Różni się on od poprzednich części, co nie było dla mnie zaskoczeniem. To się kiedyś Chłopcom musiało przydarzyć.

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

KONKURS Z OKAZJI 1 URODZIN BLOGA!!

Witajcie Kochani,
Dziś startuje (spóźniony) konkurs z okazji 1 urodzin bloga. Na początku chciałabym podziękować każdemu, kto czyta, komentuje to co piszę. :) A teraz czas powiedzieć więcej o konkursie, którego współorganizatorem jest Wydawnictwo Media Rodzina.

Zasady konkursu:


Organizatorką konkursu jestem ja - właścicielka bloga Pasjonaci o książkach i Wydawnictwo Media Rodzina. Konkurs trwa od 7.07.2014 r do 28.07.2014 r( do godz. 23:59). Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od zakończenia. Uczestnik musi posiadać adres zamieszkania na terenie Polski. Uczestnik musi spełnić następujące warunki:a) W komentarzu wyrazić chęć wzięcia udziału ( Zgłaszam się itp.) Zgłoszenie się jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przekazanie Wydawnictwu danych adresowych.  b) Podać w komentarzu swojego maila.  c)Odpowiedzi na pytania konkursowe wysłać na maila: basia3147@gmail.com
d)Polubić fp Pasjonaci o książkach i fp  Wydawnictwa. 5. Nagrodami są( po jednym egzemplarzu):"Gdzie jesteś, Bernadette&…