niedziela, 29 września 2013

Wyniki konkursu książkowego
Hej,

Dziś 29.09.13, więc pora ogłosić wyniki konkursu, ale to trochę później :).
Od kilku dni we Wrocławiu padało, lecz dziś...świeci słońce :D, wreszcie koniec szaro-burego widoku za oknem - przy którym, nic się nie chce a, od nudy ratujemy się wzięciem w lekturze.

A teraz czas na wyniki konkursu o książkę Lian Hear - W blasku księżyca. Zgłosiły się tylko dwie osoby......Czemu Tylko dwie???

Trudno było mi wybrać jedną, ponieważ obie odpowiedzi mi się spodobały jednak, wybrałam tę jedną która mnie bardzo, bardzo mocno urzekła - W trakcie czytania miałam wrażenie, że autorka ma pasję i chcę kontynuować to co robi wbrew przeciwnością jakie może napotkać w życiu....To przekonało mnie do podjęcia decyzji o wybraniu jej odpowiedzi na to pytanie : Co lubicie robić i czy zwiążecie/wiążecie z tym pracę?

Teraz nadeszła chwila, w której przestanę trzymać Was w niepewności i ogłoszę kogo wybrałam kierując się powodami widocznymi wyżej.

Książkę otrzyma : 


Bogusława PawłowskaNa adres do wysyłki czekam 3 dni robocze, proszę o wysłanie go na maila: basia3147@gmail.com


Gratuluję wygranej i życzę abyś trzymała się pasji i realizowała siebie w życiu, wiedziała czego chcesz i dążyła do osiągnięcia celu mimo trudności, które napotkasz na drodze do niego.

A Teraz mała dodatkowa nagroda:


"Nie myśl dziś co będzie jutro, Słońce wzejdzie to pomyślisz." 

"Ciesz się tym co masz dziś, juto się pomartwisz." - Moje złote myśli 

dla Ciebie na osłodę dzisiejszego dnia. ;)Dziękuję za wzięcie udziału w konkursie i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach u mnie. ;)  


 Miłego dnia!!!! :D
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...