Przejdź do głównej zawartości

Spotkanie z Jadowską

Hej,
Ten post to pewnego rodzaju ogłoszenie dla Was Czytelników, którzy nie słyszeli, nie widzieli lecz lubią czytać książki i inne związane z czytaniem imprezy np. spotkanie z pisarzem osobiście. :)

W ten deszczowy, szczęśliwy, a zarazem nieciekawy w szkole wrześniowy dzień..matma. Mam niesamowitą wiadomość dla fanów Anety Jadowskiej, a mianowicie odwiedzi ona te miasta :

- 19.09.13
Jawor 
Filia MBP ul. Moniuszki 10
godz.12:00

- 19.09
Chojnów
MBP Plac Zamkowy 2
godz.18.00

- 20.09
Wrocław 
Księgarnia Beta D.H. Astra 
ul. Horbaczewskiego 4-6
godz. 16:30

- 20.09
Wrocław
ul. Powstańców Sląskich 95
godz. 19:00Osoby lubiące serie zachęcam do przyjścia na to spotkanie. ;)
Miłego wieczora Wam życzę.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Chłopcy 3. Zguba" Jakub Ćwiek

Nadszedł teraz czas na wcześniej zapowiadaną przeze mnie książkę zatytułowaną “Chłopcy 3. Zguba”. Jest to trzeci tom przygód Dzwoneczka i Chłopców. Różni się on od poprzednich części, co nie było dla mnie zaskoczeniem. To się kiedyś Chłopcom musiało przydarzyć.

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

KONKURS Z OKAZJI 1 URODZIN BLOGA!!

Witajcie Kochani,
Dziś startuje (spóźniony) konkurs z okazji 1 urodzin bloga. Na początku chciałabym podziękować każdemu, kto czyta, komentuje to co piszę. :) A teraz czas powiedzieć więcej o konkursie, którego współorganizatorem jest Wydawnictwo Media Rodzina.

Zasady konkursu:


Organizatorką konkursu jestem ja - właścicielka bloga Pasjonaci o książkach i Wydawnictwo Media Rodzina. Konkurs trwa od 7.07.2014 r do 28.07.2014 r( do godz. 23:59). Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od zakończenia. Uczestnik musi posiadać adres zamieszkania na terenie Polski. Uczestnik musi spełnić następujące warunki:a) W komentarzu wyrazić chęć wzięcia udziału ( Zgłaszam się itp.) Zgłoszenie się jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przekazanie Wydawnictwu danych adresowych.  b) Podać w komentarzu swojego maila.  c)Odpowiedzi na pytania konkursowe wysłać na maila: basia3147@gmail.com
d)Polubić fp Pasjonaci o książkach i fp  Wydawnictwa. 5. Nagrodami są( po jednym egzemplarzu):"Gdzie jesteś, Bernadette&…