Przejdź do głównej zawartości

książkowo w listopadzie

Listopad mimo, iż chłodny pracowity i obfitujący w ogrom nauki i z powodu chłodu zniechęcający do działania, minął mi dość niepostrzeżenie. Jednak nie obyło się bez umilania sobie tego pracowitego miesiąca lekturą. Dziś już 1 grudnia za kilka dni moje imieniny a w styczniu urodziny.

W listopadzie udało mi się przeczytać:

  1. "Przyjaciele po grób" - N. Neuhaus
  2. "Głębokie rany" - N. Neuhaus
  3. "Przebudzenie doktora Sorena"
  4. "Przegląd Końca Świata. Deadline"
  5. "Kosogłos"
  6. "Elena. wygrać z losem"
  7. "W pierścieniu ognia"

Liczba przeczytanych książek: 7
Najciekawsze książki listopada: ( "Kosogłos", W pierścieniu ognia", "Elena. wygrać z losem", "Przegląd końca Świata. Deadline") 
Największe zaskoczenie: "Przegląd Końca Świata...", " Przebudzenie doktora Sorena"
Najgorsze książki: Brak na szczęście wszystkie są ciekawe ;)

Recenzje reszty książek przeczytanych w listopadzie w przygotowaniu.

A jak Wam minął czytelniczy listopad??

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

Aktualności ! :)

Wczoraj miała miejsce premiera powieści wydanej przez Fabrykę Słów, jeśli ktoś z Was czyta książki tego autora to już jest w sprzedaży kolejna ;)


„Tak wygląda szczęście” Jennifer E. Smith

Każdy z nas ma unikalną definicję szczęścia, bowiem każdy człowiek przeżywa swój czas zupełnie inaczej. Inne są wybory, najszczęśliwsze chwile, inny sposób spędzania wolnego czasu. Dla mnie szczęściem są spokojne wieczory na świeżym powietrzu z dobrą kawą w ręce i szklanką wyśmienitej kawy obok. Pisanie recenzji, wierszyków, planowanie, wyobrażanie sobie przyszłości. Uważam, że warto cieszyć się każdą chwilą, błahostką, spotkaniem, sukcesem, przygodą z bohaterem z ulubionym bohaterem z ulubionej powieści. Targi, spotkania, ploteczki, głupie wymiany zdań z przyjaciółką, wspólne śpiewanie i oczywiście przyjemna lektura na początek i zakończenie dnia... tak wygląda szczęście.
A teraz przejdę do powieści, której główna bohaterka ma 17 lat i nazywa się Ellie. Mieszka w małej, nadmorskiej miejscowości, w stanie Maine. Sporadycznie wyjeżdża z tej niewielkiej mieściny, która przed sezonem letnim jest spokojna, lecz w wakacje robi się wszędzie gwarno z powodu przybywających zewsząd turystów.…