Przejdź do głównej zawartości

Kontakt i współpraca

Jeżeli, któreś wydawnictwo, portal literacki lub pisarz chciałaby ze mną współpracować proszę o kontakt na podany poniżej adres e-mail :

e-mail :basia3147@gmail.com


Nasze Zasady:

1.Recenzujemy pozycję, które nas zainteresują i te, które sami wybierzemy, nic ponad to chyba, że dostaniemy dodatkową książkę ( nie zamawianą) wtedy zrecenzujemy ją, jak będziemy mieli czas ( po zrecenzowaniu innych pozycji)
2.Przesyłam linki do recenzji, odpowiadam na wiadomości ( zawsze jak najszybciej)
3. Czas przeczytania i napisania recenzji to min. 3 tygodnie max. miesiąc
(w  szczególnych przypadkach takich jak np. pobyt w szpitalu informuje wysyłając mail 1 dzień przed  zaistniałą sytuacją) 
4. W każdej recenzji piszemy to co myślimy, odczuwamy po jej  przeczytaniu - po prostu od serca.
5. Swoje recenzje zamieszczamy na blogu/FP bloga oraz stronie wydawcy lub innej w razie potrzeby.

Oferuję również:


  • Pisanie ofert reklamowych i innych tekstów promocyjnych
  • Opisy produktów i usług
  • Zamieszczanie reklam sponsorowanych
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

Aktualności ! :)

Wczoraj miała miejsce premiera powieści wydanej przez Fabrykę Słów, jeśli ktoś z Was czyta książki tego autora to już jest w sprzedaży kolejna ;)


„Tak wygląda szczęście” Jennifer E. Smith

Każdy z nas ma unikalną definicję szczęścia, bowiem każdy człowiek przeżywa swój czas zupełnie inaczej. Inne są wybory, najszczęśliwsze chwile, inny sposób spędzania wolnego czasu. Dla mnie szczęściem są spokojne wieczory na świeżym powietrzu z dobrą kawą w ręce i szklanką wyśmienitej kawy obok. Pisanie recenzji, wierszyków, planowanie, wyobrażanie sobie przyszłości. Uważam, że warto cieszyć się każdą chwilą, błahostką, spotkaniem, sukcesem, przygodą z bohaterem z ulubionym bohaterem z ulubionej powieści. Targi, spotkania, ploteczki, głupie wymiany zdań z przyjaciółką, wspólne śpiewanie i oczywiście przyjemna lektura na początek i zakończenie dnia... tak wygląda szczęście.
A teraz przejdę do powieści, której główna bohaterka ma 17 lat i nazywa się Ellie. Mieszka w małej, nadmorskiej miejscowości, w stanie Maine. Sporadycznie wyjeżdża z tej niewielkiej mieściny, która przed sezonem letnim jest spokojna, lecz w wakacje robi się wszędzie gwarno z powodu przybywających zewsząd turystów.…