Przejdź do głównej zawartości

Wyzwanie 2014

Witajcie będzie to pierwsze wyzwanie książkowe zorganizowane na moim blogu (pomysł własny).
Polegać ono będzie na czytaniu jak najwięcej powieści, w których jest wątek miłosny, jakaś zagadka i morderstwo. Po przeczytaniu takiej książki proszę o wysłanie do mnie na e-mail: basia3123@gmail.com linku do recenzji.  Pod koniec każdego miesiąca będę publikować podsumowanie, które będzie informować kto z Was przeczytał takich książek najwięcej. 
Zapisać można się w każdej chwili, lecz przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca. Wysyłając do mnie dane poniżej wymienione.

Rozpocznie się ono po Nowym Roku.


ZagadkaMorderstwoMiłość... a to wszystko w jednej książce?

Wyzwanie:


Zapraszam do udziału! ;)

Aby się zapisać wystarczy tylko podać:

1. Adres swojego bloga
2. Nazwę
3. Swój e-mail
4. Proszę o informowanie znajomych ;)
5. Można wstawić banerek


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

Aktualności ! :)

Wczoraj miała miejsce premiera powieści wydanej przez Fabrykę Słów, jeśli ktoś z Was czyta książki tego autora to już jest w sprzedaży kolejna ;)


„Tak wygląda szczęście” Jennifer E. Smith

Każdy z nas ma unikalną definicję szczęścia, bowiem każdy człowiek przeżywa swój czas zupełnie inaczej. Inne są wybory, najszczęśliwsze chwile, inny sposób spędzania wolnego czasu. Dla mnie szczęściem są spokojne wieczory na świeżym powietrzu z dobrą kawą w ręce i szklanką wyśmienitej kawy obok. Pisanie recenzji, wierszyków, planowanie, wyobrażanie sobie przyszłości. Uważam, że warto cieszyć się każdą chwilą, błahostką, spotkaniem, sukcesem, przygodą z bohaterem z ulubionym bohaterem z ulubionej powieści. Targi, spotkania, ploteczki, głupie wymiany zdań z przyjaciółką, wspólne śpiewanie i oczywiście przyjemna lektura na początek i zakończenie dnia... tak wygląda szczęście.
A teraz przejdę do powieści, której główna bohaterka ma 17 lat i nazywa się Ellie. Mieszka w małej, nadmorskiej miejscowości, w stanie Maine. Sporadycznie wyjeżdża z tej niewielkiej mieściny, która przed sezonem letnim jest spokojna, lecz w wakacje robi się wszędzie gwarno z powodu przybywających zewsząd turystów.…