Przejdź do głównej zawartości

Wyniki konkursu książkowego
Hej,

Dziś 29.09.13, więc pora ogłosić wyniki konkursu, ale to trochę później :).
Od kilku dni we Wrocławiu padało, lecz dziś...świeci słońce :D, wreszcie koniec szaro-burego widoku za oknem - przy którym, nic się nie chce a, od nudy ratujemy się wzięciem w lekturze.

A teraz czas na wyniki konkursu o książkę Lian Hear - W blasku księżyca. Zgłosiły się tylko dwie osoby......Czemu Tylko dwie???

Trudno było mi wybrać jedną, ponieważ obie odpowiedzi mi się spodobały jednak, wybrałam tę jedną która mnie bardzo, bardzo mocno urzekła - W trakcie czytania miałam wrażenie, że autorka ma pasję i chcę kontynuować to co robi wbrew przeciwnością jakie może napotkać w życiu....To przekonało mnie do podjęcia decyzji o wybraniu jej odpowiedzi na to pytanie : Co lubicie robić i czy zwiążecie/wiążecie z tym pracę?

Teraz nadeszła chwila, w której przestanę trzymać Was w niepewności i ogłoszę kogo wybrałam kierując się powodami widocznymi wyżej.

Książkę otrzyma : 


Bogusława PawłowskaNa adres do wysyłki czekam 3 dni robocze, proszę o wysłanie go na maila: basia3147@gmail.com


Gratuluję wygranej i życzę abyś trzymała się pasji i realizowała siebie w życiu, wiedziała czego chcesz i dążyła do osiągnięcia celu mimo trudności, które napotkasz na drodze do niego.

A Teraz mała dodatkowa nagroda:


"Nie myśl dziś co będzie jutro, Słońce wzejdzie to pomyślisz." 

"Ciesz się tym co masz dziś, juto się pomartwisz." - Moje złote myśli 

dla Ciebie na osłodę dzisiejszego dnia. ;)Dziękuję za wzięcie udziału w konkursie i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach u mnie. ;)  


 Miłego dnia!!!! :D
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

Aktualności ! :)

Wczoraj miała miejsce premiera powieści wydanej przez Fabrykę Słów, jeśli ktoś z Was czyta książki tego autora to już jest w sprzedaży kolejna ;)


„Tak wygląda szczęście” Jennifer E. Smith

Każdy z nas ma unikalną definicję szczęścia, bowiem każdy człowiek przeżywa swój czas zupełnie inaczej. Inne są wybory, najszczęśliwsze chwile, inny sposób spędzania wolnego czasu. Dla mnie szczęściem są spokojne wieczory na świeżym powietrzu z dobrą kawą w ręce i szklanką wyśmienitej kawy obok. Pisanie recenzji, wierszyków, planowanie, wyobrażanie sobie przyszłości. Uważam, że warto cieszyć się każdą chwilą, błahostką, spotkaniem, sukcesem, przygodą z bohaterem z ulubionym bohaterem z ulubionej powieści. Targi, spotkania, ploteczki, głupie wymiany zdań z przyjaciółką, wspólne śpiewanie i oczywiście przyjemna lektura na początek i zakończenie dnia... tak wygląda szczęście.
A teraz przejdę do powieści, której główna bohaterka ma 17 lat i nazywa się Ellie. Mieszka w małej, nadmorskiej miejscowości, w stanie Maine. Sporadycznie wyjeżdża z tej niewielkiej mieściny, która przed sezonem letnim jest spokojna, lecz w wakacje robi się wszędzie gwarno z powodu przybywających zewsząd turystów.…