Przejdź do głównej zawartości

Konkurs!

Witam z okazji końca wakacji ( prawie) i rekordowej liczby wyświetleń mojego bloga ogłaszam  pierwszy konkursik w, którym do wygrania będzie książka pt. W blasku księżyca Lian Hearn książkę dostałam w prezencie i w takim stanie jak ją dostałam chcę ją oddać komuś z Was ;). Dziękuje za tak liczne odwiedzanie bloga i liczę na Was w przyszłości :)

Zasady  konkursu :
1. Organizatorką jestem ja- Zaczytana w Książkach- autorka bloga: Zatracona w pasji......
2. Konkurs trwa od dzisiaj ( tj.22.08) do 28.09 2013
3. Nagrodą w konkursie jest książka Lian Hear- W blasku księżyca- książka ma ślad używania przez autora prezentu.
4. Aby Twoje zgłoszenie było brane pod uwagę należy  w komentarzu podać swój email  i odpowiedzieć na pytanie : Co lubicie robić i czy zwiążecie/wiążecie z tym prace?
5. Proszę o wstawienie na swojego bloga/stronę podlinkowanej informacji o konkursie w widocznym miejscu, w komentarzu wpisać również link do miejsca w, którym informacja się znajduje.
6. Wyniki zostaną ogłoszone dzień po zakończeniu konkursu tj. 29.09 2013
7. Po skontaktowaniu się ze zwycięzcą czekam 3 dni robocze na odpowiedź z danymi do wysyłki.
8.  Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski- listem poleconym. Liczę na Wasz udział.  Powodzenia ;)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

Aktualności ! :)

Wczoraj miała miejsce premiera powieści wydanej przez Fabrykę Słów, jeśli ktoś z Was czyta książki tego autora to już jest w sprzedaży kolejna ;)


„Tak wygląda szczęście” Jennifer E. Smith

Każdy z nas ma unikalną definicję szczęścia, bowiem każdy człowiek przeżywa swój czas zupełnie inaczej. Inne są wybory, najszczęśliwsze chwile, inny sposób spędzania wolnego czasu. Dla mnie szczęściem są spokojne wieczory na świeżym powietrzu z dobrą kawą w ręce i szklanką wyśmienitej kawy obok. Pisanie recenzji, wierszyków, planowanie, wyobrażanie sobie przyszłości. Uważam, że warto cieszyć się każdą chwilą, błahostką, spotkaniem, sukcesem, przygodą z bohaterem z ulubionym bohaterem z ulubionej powieści. Targi, spotkania, ploteczki, głupie wymiany zdań z przyjaciółką, wspólne śpiewanie i oczywiście przyjemna lektura na początek i zakończenie dnia... tak wygląda szczęście.
A teraz przejdę do powieści, której główna bohaterka ma 17 lat i nazywa się Ellie. Mieszka w małej, nadmorskiej miejscowości, w stanie Maine. Sporadycznie wyjeżdża z tej niewielkiej mieściny, która przed sezonem letnim jest spokojna, lecz w wakacje robi się wszędzie gwarno z powodu przybywających zewsząd turystów.…