Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie czerwiec

Czerwiec był miesiącem dość ciężkim ponieważ oczekiwałam na wyniki egzaminu jak również walki o oceny, ale udało mi się przeczytać 11 książek:

 1. Dziecko Księżyca
 2. Feed
 3. Pocałunek Łowcy
 4. Wołanie z mroku
 5. Dziki płomień
 6. W pół drogi do grobu
 7. Jedną nogą w grobie
 8. W grobie
 9. Ja, diablica
 10. Ja, anielica
 11. Ja, potępiona
Jak również są kolejne recenzje :)
Dziś za oknem słońce święci więc dzień szybko mi zleci, oczywiście na czytaniu i leniuchowaniu i może po mieście spacerowaniu: D Miłego Dnia Życzę Wam  Ja :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

Aktualności ! :)

Wczoraj miała miejsce premiera powieści wydanej przez Fabrykę Słów, jeśli ktoś z Was czyta książki tego autora to już jest w sprzedaży kolejna ;)


„Tak wygląda szczęście” Jennifer E. Smith

Każdy z nas ma unikalną definicję szczęścia, bowiem każdy człowiek przeżywa swój czas zupełnie inaczej. Inne są wybory, najszczęśliwsze chwile, inny sposób spędzania wolnego czasu. Dla mnie szczęściem są spokojne wieczory na świeżym powietrzu z dobrą kawą w ręce i szklanką wyśmienitej kawy obok. Pisanie recenzji, wierszyków, planowanie, wyobrażanie sobie przyszłości. Uważam, że warto cieszyć się każdą chwilą, błahostką, spotkaniem, sukcesem, przygodą z bohaterem z ulubionym bohaterem z ulubionej powieści. Targi, spotkania, ploteczki, głupie wymiany zdań z przyjaciółką, wspólne śpiewanie i oczywiście przyjemna lektura na początek i zakończenie dnia... tak wygląda szczęście.
A teraz przejdę do powieści, której główna bohaterka ma 17 lat i nazywa się Ellie. Mieszka w małej, nadmorskiej miejscowości, w stanie Maine. Sporadycznie wyjeżdża z tej niewielkiej mieściny, która przed sezonem letnim jest spokojna, lecz w wakacje robi się wszędzie gwarno z powodu przybywających zewsząd turystów.…