Przejdź do głównej zawartości

Zapowiedź planowanych recenzji ( stosik) konkursu i coś w klimacie świąt

Hej,

Wiem nie było mnie ostatnio, ale nie martwcie się nie obijam się po prostu szkoła - to nie to samo co gimnazjum, obowiązki i nadganianie po szpitalu. Spróbuje częściej wrzucać wpisy na bloga Jednak wkrótce recenzje:

"Przyjaciele po Grób"


"Elena.Wygrać z losem"


"W pierścieniu ognia"


"Przegląd Końca Świata. Deadline"


"Przebudzenie doktora Sorena"


A w planach kolejny konkursik. Chcecie? Ktoś czytał? Chce przeczytać ? Podzielcie się opinią.

A teraz czas na klimat świąteczny otóż moja mama sprzedaje ręcznie zdobione bombki, choinki, skarpetki, bałwanki, aniołki oraz szyszki dostępne do obejrzenia w kwiaciarni przy ul. Łęczyckiej 18 we Wrocławiu.
 Miłego wieczoru. :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

Aktualności ! :)

Wczoraj miała miejsce premiera powieści wydanej przez Fabrykę Słów, jeśli ktoś z Was czyta książki tego autora to już jest w sprzedaży kolejna ;)


„Tak wygląda szczęście” Jennifer E. Smith

Każdy z nas ma unikalną definicję szczęścia, bowiem każdy człowiek przeżywa swój czas zupełnie inaczej. Inne są wybory, najszczęśliwsze chwile, inny sposób spędzania wolnego czasu. Dla mnie szczęściem są spokojne wieczory na świeżym powietrzu z dobrą kawą w ręce i szklanką wyśmienitej kawy obok. Pisanie recenzji, wierszyków, planowanie, wyobrażanie sobie przyszłości. Uważam, że warto cieszyć się każdą chwilą, błahostką, spotkaniem, sukcesem, przygodą z bohaterem z ulubionym bohaterem z ulubionej powieści. Targi, spotkania, ploteczki, głupie wymiany zdań z przyjaciółką, wspólne śpiewanie i oczywiście przyjemna lektura na początek i zakończenie dnia... tak wygląda szczęście.
A teraz przejdę do powieści, której główna bohaterka ma 17 lat i nazywa się Ellie. Mieszka w małej, nadmorskiej miejscowości, w stanie Maine. Sporadycznie wyjeżdża z tej niewielkiej mieściny, która przed sezonem letnim jest spokojna, lecz w wakacje robi się wszędzie gwarno z powodu przybywających zewsząd turystów.…