Przejdź do głównej zawartości

Zmiana nazwy bloga i newsy

Hej,

Pisząc ten post chcę Was poinformować o kosmetycznej zmianie na blogu ze względu na jesień, jak i o zmianie nazwy bloga na nową...powodem tej zmiany jest dążenie do wielkich postępów w rozwijaniu się bloga (choć jest bardzo młody) i  również mojego nabywania doświadczenia, ale wszystko krok po kroku  :)bez pośpiechu i z dużą dokładnością w pracy nad pisaniem bloga, a inne postępy są jeszcze tajemniczą niespodzianką...czekam  niecierpliwie na rozwój sytuacji.

Po drugie chcę przypomnieć , że jutro o godzinie 00:00 mija czas na zgłoszenie udziału w konkursie o książkę Lian Hear - W blasku księżyca, zachęcam do skorzystania z ostatniej szansy na zdobycie jej.

Po trzecie książka Anety Jadowskiej "Zwycięzca bierze wszystko" jest wciąż do kupienia. Naprawdę warto ją kupić, ponieważ jest w stanie idealnym.

Jak Wam się podoba nazwa i wygląd bloga??Co byście zmienili/dodali??

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

Aktualności ! :)

Wczoraj miała miejsce premiera powieści wydanej przez Fabrykę Słów, jeśli ktoś z Was czyta książki tego autora to już jest w sprzedaży kolejna ;)


„Tak wygląda szczęście” Jennifer E. Smith

Każdy z nas ma unikalną definicję szczęścia, bowiem każdy człowiek przeżywa swój czas zupełnie inaczej. Inne są wybory, najszczęśliwsze chwile, inny sposób spędzania wolnego czasu. Dla mnie szczęściem są spokojne wieczory na świeżym powietrzu z dobrą kawą w ręce i szklanką wyśmienitej kawy obok. Pisanie recenzji, wierszyków, planowanie, wyobrażanie sobie przyszłości. Uważam, że warto cieszyć się każdą chwilą, błahostką, spotkaniem, sukcesem, przygodą z bohaterem z ulubionym bohaterem z ulubionej powieści. Targi, spotkania, ploteczki, głupie wymiany zdań z przyjaciółką, wspólne śpiewanie i oczywiście przyjemna lektura na początek i zakończenie dnia... tak wygląda szczęście.
A teraz przejdę do powieści, której główna bohaterka ma 17 lat i nazywa się Ellie. Mieszka w małej, nadmorskiej miejscowości, w stanie Maine. Sporadycznie wyjeżdża z tej niewielkiej mieściny, która przed sezonem letnim jest spokojna, lecz w wakacje robi się wszędzie gwarno z powodu przybywających zewsząd turystów.…