Przejdź do głównej zawartości

Spotkanie z Jadowską

Hej,
Ten post to pewnego rodzaju ogłoszenie dla Was Czytelników, którzy nie słyszeli, nie widzieli lecz lubią czytać książki i inne związane z czytaniem imprezy np. spotkanie z pisarzem osobiście. :)

W ten deszczowy, szczęśliwy, a zarazem nieciekawy w szkole wrześniowy dzień..matma. Mam niesamowitą wiadomość dla fanów Anety Jadowskiej, a mianowicie odwiedzi ona te miasta :

- 19.09.13
Jawor 
Filia MBP ul. Moniuszki 10
godz.12:00

- 19.09
Chojnów
MBP Plac Zamkowy 2
godz.18.00

- 20.09
Wrocław 
Księgarnia Beta D.H. Astra 
ul. Horbaczewskiego 4-6
godz. 16:30

- 20.09
Wrocław
ul. Powstańców Sląskich 95
godz. 19:00Osoby lubiące serie zachęcam do przyjścia na to spotkanie. ;)
Miłego wieczora Wam życzę.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

Aktualności ! :)

Wczoraj miała miejsce premiera powieści wydanej przez Fabrykę Słów, jeśli ktoś z Was czyta książki tego autora to już jest w sprzedaży kolejna ;)


„Tak wygląda szczęście” Jennifer E. Smith

Każdy z nas ma unikalną definicję szczęścia, bowiem każdy człowiek przeżywa swój czas zupełnie inaczej. Inne są wybory, najszczęśliwsze chwile, inny sposób spędzania wolnego czasu. Dla mnie szczęściem są spokojne wieczory na świeżym powietrzu z dobrą kawą w ręce i szklanką wyśmienitej kawy obok. Pisanie recenzji, wierszyków, planowanie, wyobrażanie sobie przyszłości. Uważam, że warto cieszyć się każdą chwilą, błahostką, spotkaniem, sukcesem, przygodą z bohaterem z ulubionym bohaterem z ulubionej powieści. Targi, spotkania, ploteczki, głupie wymiany zdań z przyjaciółką, wspólne śpiewanie i oczywiście przyjemna lektura na początek i zakończenie dnia... tak wygląda szczęście.
A teraz przejdę do powieści, której główna bohaterka ma 17 lat i nazywa się Ellie. Mieszka w małej, nadmorskiej miejscowości, w stanie Maine. Sporadycznie wyjeżdża z tej niewielkiej mieściny, która przed sezonem letnim jest spokojna, lecz w wakacje robi się wszędzie gwarno z powodu przybywających zewsząd turystów.…