Przejdź do głównej zawartości

Wierszobranie- czyli wiersza losowanie ;p

Hej  w ten pogodny dzień, mam dla Was kolejną edycje rozdania wiersza :D, który napiszę sama. Dziś będzie więcej osób, które wytypuje do tego losowania tak z okazji końca wakacji (niestety ).Później będę organizować takie rozdania co 2 tygodnie.

Osoby, które typuje to :

  1. Katarzyna Sieczko
  2. Monika Gagat
  3. Marta Deląg
  4. Dorota Danyluk
  5. Leszek Nguyen Chi
  6. Maggi Hunko
  7. Oliwia Odorowska
Na zgłoszenia chęci dostania wiersza w komentarzu czekam od dziś.
Wiersz napiszę w miarę szybko.;)
Dla 1 wylosowanej osoby. ;)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście" - Jeff Kinney

Teraz napiszę o kolejnej książce dla milusińskich. Tym razem jest to „Dziennik cwaniaczka. Zezowate szczęście”. Autorem jest Jeff Kinney. Powieść ma nieco ponad 200 stron.

Aktualności ! :)

Wczoraj miała miejsce premiera powieści wydanej przez Fabrykę Słów, jeśli ktoś z Was czyta książki tego autora to już jest w sprzedaży kolejna ;)


„Tak wygląda szczęście” Jennifer E. Smith

Każdy z nas ma unikalną definicję szczęścia, bowiem każdy człowiek przeżywa swój czas zupełnie inaczej. Inne są wybory, najszczęśliwsze chwile, inny sposób spędzania wolnego czasu. Dla mnie szczęściem są spokojne wieczory na świeżym powietrzu z dobrą kawą w ręce i szklanką wyśmienitej kawy obok. Pisanie recenzji, wierszyków, planowanie, wyobrażanie sobie przyszłości. Uważam, że warto cieszyć się każdą chwilą, błahostką, spotkaniem, sukcesem, przygodą z bohaterem z ulubionym bohaterem z ulubionej powieści. Targi, spotkania, ploteczki, głupie wymiany zdań z przyjaciółką, wspólne śpiewanie i oczywiście przyjemna lektura na początek i zakończenie dnia... tak wygląda szczęście.
A teraz przejdę do powieści, której główna bohaterka ma 17 lat i nazywa się Ellie. Mieszka w małej, nadmorskiej miejscowości, w stanie Maine. Sporadycznie wyjeżdża z tej niewielkiej mieściny, która przed sezonem letnim jest spokojna, lecz w wakacje robi się wszędzie gwarno z powodu przybywających zewsząd turystów.…